7 Şubat 2011 Pazartesi

PAZARTESİ

     Haftanın ilk günü işlerimi toparladım şöyle bir blog gezintisi yapayım dedim ..Ne kadar keyifli ..Bazı bloglar var içine giriyorum çıkmak istemiyorum .
    Havalardanmıdır nedir bir garibim bu aralar ..Pek bişi yapmak istemiyorum. Dün sabah hava güneşli şöyle çıktım balkona kuşlar cıvıldıyor ..Bahar gelmiş dedimm..Bu güzel hava kaçmadı tabii aldık kızımızıda çıktık yeşilliklere. Uykusu geldiği için pek yürümek istemedi ama etrafı seyretti arabasında ..
   Forumda tavşan örüyoruz hep birlikte.. Çok güzel oluyor beraber yapılan erkinlikler..Her seferinde en son bitirdiğim için acele ediyorum .. Dün gece saatler 02:00 olmuştu.Tamam yeter artık dedim..Koca hafta sonu miskinliğin ardından pazar gecesi kızım uyuduktan sonra verimli bir çalışma oldu..
   Ufaktan bahar temizliklerine başladım .Bahar temizliği dediysem adı bahar temizliği Biraz ev dekarasyonu birazda el attığım yerlere toparlamaca.. Kafamda binbir türlü plan.Neyi nereye koysam ..Dolaplardaki fazlalıkları toparlıyorum verilecekler veriliyor.. Aklıma estikçe bir dolap başında alıyorum soluğu :) Hatta dün kafamdaki planları abatmışım sanırım bir mobilya mağazasına uğradık . Tv ünitemizi değiştirelim diye, mobilyalarımızla renkler uyum sağlamayınca toptan koltuk ve mobilyalarımı değiştirsek diye bir şeyler bile geçti aklımıdannn
    Bugün işe gelirken düşündümde yaz sonu kışş geliyor diye üzülüyordum . Malum çocuk olunca kış korkutuyor ..Hastalık soğuktan dolayı eve kapanma ..Düşündümde ŞUBAT olmuş.Ne kaldı yaza .:) 
İşten çıkmadan şöyle bir şeyler yazayım dedim bloğuma ..
Sağlıcakla kalınn